Nowa wersja systemu ERP enova365 (2210.2.2.) - DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Aktualizacje enova365

Nowa wersja systemu ERP enova365 (2210.2.2.)

Nowa wersja systemu ERP enova365

Aktualizacja oznaczona numerem 2210.2.2.
W wersji z dn. 20 października 2022 r. – udostępniono:

nowe funkcjonalności systemu w obszarach: Business Intelligence, Sprzedaż i CRM, Handel i Magazyn, Kadry Płace, Finanse i Księgowość, Procesy, Projekty i usługi, Produkcja oraz Systemowym oraz nowy moduł – Nieruchomości.

Moduł Nieruchomości

umożliwia zautomatyzowanie i ułatwienie części procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Dostarcza informacji analitycznych z grupy środków trwałych: gruntów, budynków i budowli. Najważniejsze funkcjonalności to:

 • rejestracja nieruchomości o różnym typie (lokalizacje, budynek, budowla, obiekt tymczasowy, grunt (działka), konstrukcje, instalacje, kondygnacje);
 • rejestracja zdarzeń zaplanowanych oraz występujących incydentalnie (badania techniczne, przeglądy, atesty, ubezpieczenia, konserwacje, kontrole czy awarie);
 • umożliwia w ramach Instalacji ewidencjonowanie m.in. odczytów liczników mediów;
 • umożliwia rejestrację umów najmu oraz przechowywania informacji o zmianach w zakresie przeznaczenia oraz powierzchni użytkowej;
 • daje możliwość rejestracji polis ubezpieczeniowych obiektu (np. budynek, budowla, instalacja) oraz możliwość rejestracji szkód związanych z konkretną polisą ubezpieczeniową.

Moduł Handel:

 • udostępniono funkcjonalności umożliwiające zarządzanie gospodarką odpadami (BDO) zgodnie z Ustawą o odpadach z 14.12.2012 i jej zmianami, wdrażającą dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2008/98/WE z dn. 19.11.2008 w sprawie odpadów. Przygotowano m.in. możliwość rejestracji karty ewidencji odpadu (KEO), karty przekazania odpadu (KPO) oraz słownik kodów BDO i integracja systemu enova365 z bazą BDO;
 • udostępniono nowe funkcjonalności obsługujące Krajowy System e-Faktur. Wprowadzono m.in. opcjonalne umieszczanie numeru KSeF na wydruku faktury sprzedaży i zakupu, obsługę wielu kont KSeF przy wysyłaniu i pobieraniu faktur.

Moduł Produkcja:

 • dodano nową czynność: „Sprawdź pokrycie” na liście dokumentów zleceń produkcyjnych, która weryfikuje stan pokrycia zapotrzebowania dla danego zlecenia;
 • dodano nową listę w obszarze Produkcja o nazwie: „Rozliczenie zleceń”, za pomocą której można podejrzeć zestawienie kosztów oraz wystawionych dokumentów rozchodów (z uwzględnieniem ewentualnych korekt) do wybranego zlecenia produkcyjnego.

Moduł Business Intelligence:

 • udostępniono nowe możliwości analizy danych z obszaru kadrowo-płacowego, które umożliwiają m.in. analizę bilansu czasu pracy (ponad/poniżej normy), analizę kwot i składników wynagrodzeń w kontekście firmy, wydziałów i pracowników, analizę fluktuacji i przyczyn zwolnień oraz szczegółowe analizy nieobecności.

Moduł Praca Hybrydowa:

 • dodano funkcjonalność ogólnosystemowego stopera, który może być uruchomiony z dowolnego miejsca w systemie. Stoper dostępny jest z poziomu każdej listy programu na systemowym pasku narzędziowym. Funkcja pozwala również śledzić czas pracy z zadaniem dzięki zegarowi wyświetlanemu na systemowym pasku narzędziowym. Po najechaniu na niego uzyskamy informację o nazwie zadania, z którym pracujemy, a po kliknięciu przejdziemy do formularza zadania. Funkcjonalność usprawni rejestrowanie czasów poświęconych na realizację zadań oraz poprawi ergonomię pracy.

Dla wszystkich Klientów posiadających aktualną gwarancję nowa wersja systemu bez dodatkowych opłat. Nowe wersje enova365 dostępne są na stronie www producenta.

Ulotka informacyjna >

Poznaj oprogramowanie enova365

To co wyróżnia system ERP enova365, to nowoczesny i intuicyjny interfejs. Poza klasyczną wersją okienkową, producent umożliwia korzystanie z systemu z poziomu przeglądarki internetowej oraz dedykowanej aplikacji mobilnej.

Zobacz jak system ERP enova365 może usprawnić procesy w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej o ERP enova365.
  Skontaktuj się z nami

  Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
  wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.