O firmie | DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Wspieramy Ciebie i Twoją firmę w procesie transformacji cyfrowej

DPS Systems zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych w zakresie systemów klasy MRP / ERP. Główne aspekty naszej działalności to: doradztwo w wyborze, wdrażanie i zarządzanie systemami informatycznymi, tworzenie oprogramowania dedykowanego, oferowanie nowoczesnych rozwiązań sprzętowych.

Siłą naszej firmy jest zespół specjalistów, który zawsze na pierwszym miejscu stawia cele i potrzeby klienta. Posiadamy pełną certyfikację produktową oraz wiedzę niezbędną do sprawnej realizacji wdrożeń.

6

lokalizacji w kraju

17

lata na rynku

60 +

pracowników

320 +

Klientów

DPS Systems – Rozwiązania dla Biznesu

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do dostarczania i wdrażania zintegrowanych systemów do zarządzania, ale również projektujemy, dostarczamy i instalujemy całą strukturę informatyczną, jakiej potrzebują nasi Klienci, służąc doświadczeniem i wiedzą w zakresie nowych technologii, bezpieczeństwa informacji, rozwiązań mobilnych i rozproszonych. Przedstawiając nasze projekty staramy się, aby firma, którą obsługujemy, czuła naszą troskę, z jaką staramy się znajdować optymalne i ekonomiczne uzasadnione rozwiązania informatyczne.

DPS Software Biznes - dystrybutor Symfonia ERP oraz DocuWare. Wdrożenia, szkolenia, wsparcie techniczne.

DPS Systems – Zespół i Kompetencje

Posiadamy własną, indywidualną metodologię wdrożeniową, dla której punktem wyjścia była brytyjska metoda prowadzenia projektów PRINCE2, rozwinięta następnie przez naszych konsultantów w toku prowadzenia wielu udanych projektów wdrożeniowych. Metodologia ta charakteryzuje się wysoką skutecznością realizacji, skróceniem czasu wdrożenia, a co za tym idzie, obniżeniem kosztów przy zachowaniu odpowiedniej jakości.

DPS Software Rozwiązania Dla Biznesu to przede wszystkim doświadczony zespół specjalistów.
  • Rozwiązania dla księgowości i biur rachunkowych
  • Elektroniczny obieg dokumentów, faktur i umów
  • Zarządzanie serwisem i projektami
  • Portale pracownicze - wnioski, urlopy, bilanse - dostępne z przeglądarki internetowej
  • Magazyn, logistyka i sprzedaż, łącznie z aplikacjami mobilnymi i elementami WMS
  • Produkcja wraz z panelami meldunkowymi i integracją z systemami CAD
  • Business Intelligence - pełna analiza biznesu

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.