DPS WMS - DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

DPS WMS

DPS WMS to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie WMS, które efektywnie optymalizuje i automatyzuje wszystkie procesy logistyki magazynowej oraz produkcyjnej zachodzące wewnątrz przedsiębiorstw.

DPS WMS (Warehouse Management System) to narzędzie elastyczne i konfigurowalne.
System DPS WMS znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach działających w różnych branżach i reprezentujących zróżnicowane metody zarządzania magazynem (dystrybucja, produkcja, e-commerce).

Funkcjonalność DPS WMS:

  • Integracja z urządzeniami mobilnymi Android
  • Obsługa kodów kreskowych
  • Obsługa jednostek logistycznych
  • Pozwala dowolnie zamodelować proces logistyczny oraz zbudować system workflow według indywidualnych potrzeb
  • Multipicking
  • Inwentaryzacja
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Etykietowanie

Integracja z systemem enova365.

Dzięki zaimplementowaniu do wnętrza systemu elementów składowych DPS WMS uzyskujemy efekt spójnej integracji z systemem enova365. Umożliwia to użytkownikowi generować zlecenia i zarządzać systemem DPS WMS z poziomu systemu enova365. System DPS WMS pozwala między innymi na generowanie zadań, sprawdzanie postępu w realizacji zadań oraz kontrolowanie stanów magazynowych z poziomu klienta enova365.

Aplikacja mobilna.

DPS WMS obsługujemy za pomocą aplikacji mobilnej stworzonej na urządzenia z systemem Android. Aplikacja pozwala na wykonywanie różnych zadań. Podstawowych, takich jak obsługa przyjęcia, wydania, przesunięcia asortymentu czy też podglądu stanu asortymentu w magazynie.

Zaawansowanych, w tym wydanie z kompletacją jednostek logistycznych lub inwentaryzacji. Indywidualnych, czyli funkcjonalności zamówionych według wytycznych klienta realizujących jego indywidualne potrzeby związane z obsługą specyficznych procesów w danej branży.

Symfonia ERP mobilyn magazyn aplikacja na android i IOS

Kontrola i optymalizacja czasu pracy.

Dzięki zastosowaniu logiki operacyjnej, możemy w przyszłości uzyskać dostęp do obszernych raportów pokazujących efektywność pracy magazynierów oraz procesów magazynowych. Zastosowane algorytmów do podpowiadania rozmieszczenia asortymentów w magazynach w procesach wydania, pomaga zaoszczędzić czas potrzebny do realizacji procesów, oraz wspomaga pracę magazynierów.

elektroniczny-obieg-dokumentow-DMS-enova365-9

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.