Sprzedaż i zakupy - TRIVA ERP | DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania / TRIVA ERP

Triva ERP Sprzedaż i Zakupy

Moduł Sprzedaż i zakupy w systemie Triva ERP to zestaw narzędzi, które usprawniają zarządzanie produktami, zamówieniami, fakturami i raportami sprzedażowymi. Oprogramowanie pozwala na tworzenie kartotek towarów, usług i kontrahentów.

Triva ERP Sprzedaż i zakupy pozwala na łączenie dokumentów we wzajemne relacje, które odwzorowują realne procesy zachodzące w firmie. Rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przedsiębiorstwach, których główną działalnością jest montaż i składanie. Triva ERP Sprzedaż i zakupy wyposażono bowiem w specjalne dokumenty dedykowane do rejestracji kompletacji.

Współpraca z drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych i drukarkami etykiet
Kartoteki towarów i usług oraz kontrahentów
Obsługa wielu magazynów
Dokumentacja do rejestracji kompletacji

Triva ERP – sprzedaż w jednym miejscu

Rozbudowana funkcjonalność systemu Triva ERP umożliwia gromadzenie wszystkich danych związanych ze sprzedażą w jednym miejscu.

Moduł Sprzedaż i zakupy pozwala tworzyć kartoteki usług i towarów, dzięki którym do danego produktu przypisać można takie wartości jak m.in. kody kreskowe, alternatywne jednostki miary, listy zamienników, zdjęcia oraz dokumentację techniczną.

Triva ERP Sprzedaż i zakupy – relacje z kontrahentami

Poza kartotekami produktów, oprogramowanie pozwala stworzyć kartoteki kontrahentów. Dzięki nim, do danego klienta przypisane mogą być konkretne dokumenty sprzedażowe, takie jak faktury, w tym korygujące, proforma i zaliczkowa, paragony oraz oferty i zamówienia.

System Triva ERP pozwala na konfigurowanie różnych kategorii cenników i rabatów dla danego kontrahenta oraz ich grup. Ponadto, oprogramowanie umożliwia przypisywanie umów i faktur na stałe dostawy wraz z możliwością wystawiania adekwatnych dokumentów sprzedażowych zgodnie z ustawionym harmonogramem.

Triva ERP – zarządzanie sprzedażą na każdym etapie

Triva ERP to pakiet funkcjonalności, dzięki którym zarządzanie produktami jest możliwe już na pierwszym z etapów, czyli przyjęciu towaru na magazyn.

System pozwala na wydanie takich dokumentów jak wydanie i przyjęcie zewnętrzne i wewnętrzne, przesunięcie międzymagazynowe. Triva ERP wspiera wielomagazynowość oraz obsługę opakowań kaucjonowanych i plików JPK.

Najważniejsze funkcje Triva ERP Sprzedaż i zakupy

  • Kartoteki towarów i usług
  • Kartoteki kontrahentów
  • Kompleksowa obsługa dokumentów sprzedaży
  • Obsługa wielu magazynów
  • Możliwość rejestracji umów i faktur cyklicznych
  • Deklaracja Intrastat
  • Obsługa JPK, Tworzenie raportów i zestawień analitycznych
  • Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.