Impuls EVO - DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

Impuls EVO – więcej niż system ERP

Impuls EVO to rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym firmom produkcyjnym. Oprogramowanie łączy w sobie cechy systemu ERP, aplikacji MRP oraz narzędzia MES, pozwalając w pełni realizować ideę przemysłu 4.0.

Rozbudowana funkcjonalność jaką zapewnia Impuls EVO to gwarancja obniżenia kosztów produkcji oraz poprawy wydajności całej linii produkcyjnej poprzez m.in. narzędzia do zintegrowanego planowania, kontroli jakości oraz ewidencji produktów.

Całość dopełnia możliwość integracji z oprogramowaniem klasy CAD/CAM, PDM i PLM, co pozwala na stworzenie złożonego i spójnego ekosystemu odpowiedzialnego za każdy z obszarów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego.

ImpulsEVO to rozbudowany i kompletny system, który pozwala na obsługę wszystkich procesów zachodzących w firmie z poziomu jednego oprogramowania.

Impuls EVO – zarządzanie procesem produkcji na bieżąco

Możliwość integracji Impuls EVO z panelami meldunkowymi MES oraz rozbudowane możliwości jakie daje sam system pozwalają na monitorowanie kosztów produkcji nie tylko przed jej rozpoczęciem lub tuż po jej zakończeniu, ale także w czasie trwania procesu wytwarzania.

Oprogramowanie porównuje koszt rzeczywisty z planowanym kosztem technicznym, co pozwala na szybką reakcję podczas dowolnego etapu produkcji.

Impuls EVO to także rozbudowana aplikacja na smartfony z systemami Android i iOS, która daje dostęp m.in.: do funkcjonalnych ekranów startowych (w zależności od stanowiska: ekran zarządu, ekran dyrektora produkcji, ekran pracowniczy) oraz panelu umożliwiającego zarządzanie gospodarką magazynową, w tym magazynem wysokiego składowania WMS.

Impuls EVO – nie tylko produkcja

Poza zarządzaniem produkcją, rozbudowany ekosystem oprogramowania Impuls EVO pozwala na automatyzację i poprawę skuteczności procesów zachodzących w niemal każdym obszarze działania przedsiębiorstwa.

Modułowa budowa pozwala na elastyczność i dostosowanie systemu do potrzeb i wyzwań danej firmy. Impuls EVO wspiera efektywne zarządzanie sprzedażą, oferując kompatybilny z modułem produkcji system CRM, który służy do zarządzania relacjami z klientami i kontrahentami.

Impuls EVO – rozbudowane możliwości

Wydajne zarządzanie dokumentacją zapewnia narzędzie OCR, które cyfryzuje dostarczone w dowolnym formacie dokumenty papierowe, tworząc ich cyfrowe wersje w oparciu o inteligentne indeksowanie.

Moduł logistyczny pozwala zapanować nad tak kluczowymi dla rozwijającego się przedsiębiorstwa aspektami jak jego gospodarka magazynowa i spedycja ładunków.

Bieżące aktualizacje modułu finansowego i kadrowego to pewność działania w ramach aktualnie obowiązującego prawa podatkowego i kodeksu pracy.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.