Triva ERP - oficjalny dystrybutor | DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

TRIVA – system ERP dla wymagających

System TRIVA to innowacyjne rozwiązanie, które jest gwarantem wzrostu przychodów i realnym krokiem w stronę pełnej transformacji cyfrowej. Producentem oprogramowania jest Soneta, czyli firma rozwijająca od niemal 20 lat rozwiązania klasy ERP z których na co dzień korzysta ponad 16 000 klientów w całym kraju.

To co wyróżnia oprogramowanie polskiego producenta to przede wszystkim postawienie w pierwszym planie na jego użytkowość i ergonomię. System oparty jest o specjalne, przejrzyste kokpity, które mogą być dowolnie dostosowywane dla użytkowników lub grup o podobnej specyfice pracy, uwzględniając ich realne potrzeby, niezbędne funkcjonalności i częstotliwość ich wykorzystywania.

TRIVA ERP – innowacyjność i nowoczesność

Oprogramowanie Triva ERP oparto o funkcjonalności, które wpływają na wygodę i jakość wykonywanej pracy. Podstawą systemu są indywidualne kokpity, które umożliwiają niemal nieograniczoną modyfikację, co pozwala na dostosowanie ich ergonomii do potrzeb konkretnego pracownika.

Oprogramowanie może być obsługiwana z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, co umożliwia dostęp do oprogramowania z dowolnego urządzenia o dowolnym czasie i miejscu.

TRIVA ERP – zarządzaj pracą na każdym szczeblu

System TRIVA ERP wyposażono w tzw. workflow, czyli mechanizm przepływu procesów w firmie. Dzięki niemu konkretne zadanie jest automatycznie przypisywane do odpowiedniego pracownika, a po jego wykonaniu projekt trafia do kolejnych, wcześniej zdefiniowanych użytkowników w celu realizacji kolejnych etapów pracy.

TRIVA ERP umożliwia śledzenie i kontrolowanie zadań przez przełożonego wraz z możliwością akceptacji przez niego finalnie uzyskanego efektu.

TRIVA ERP – oprogramowanie dla dużych firm

Oprogramowanie TRIVA ERP wyposażono w szereg funkcjonalności, które idealnie sprawdzą się w dużym przedsiębiorstwie. System pozwala na ewidencję i inwentaryzacje majątku trwałego w pełnej zgodności z Ustawą o Rachunkowości lub MSR.

Rozbudowany moduł kadrowo-płacowy umożliwia pełną obsługę zatrudnionych pracowników, z uwzględnieniem różnego rodzaju form zatrudnienia, prowizji i specyfik pracy.

TRIVA ERP – oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem

System CRM, w który wyposażono oprogramowanie TRIVA ERP, posiada szereg funkcjonalności, które ułatwiają pracę handlowcom w terenie.

Mechanizm Workflow idealnie sprawdzi się przy pracy projektowej, wpływając pozytywnie na efektywność zarządzania zadaniami, planowanie i zarządzanie kosztami.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu