enova365 system ERP. DPS Systems - oficjalny dystrybutor.
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

enova365 – ERP dopasowany do potrzeb Twojej firmy

enova365 – ERP dopasowany do potrzeb Twojej firmy. enova365 to rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwami, niezależnie od ich wielkości czy branży. Modułowa budowa i elastyczny sposób licencjonowania sprawia, że oprogramowanie idealnie sprawdzi się w każdym sektorze biznesu: od biur rachunkowych, sektor małych i średnich przedsiębiorstw i instytucje publiczne, aż po duże zakłady produkcyjne i usługowe.
Trzon systemu stanowi jedna baza wokół, której zintegrowane są moduły uwzględniające główne obszary działania przedsiębiorstwa. Niewątpliwą wartością systemu, jest możliwość jego rozwoju wraz z rosnącymi potrzebami, wynikającymi z rozwoju firmy. Istniejący ekosystem można rozszerzyć o niezbędne funkcjonalności oraz dodatkowe stanowiska i uprawnienia.

Pobierz bezpłatne DEMO enova365  >>>

Dzięki enova365 zwiększysz efektywność
swoich biznesowych działań.

Bogata funkcjonalność modułów, intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs gwarantują wysoki standard pracy i optymalne procesy. enova365 to również bezpieczeństwo – bieżąca aktualizacja i dostosowywanie systemu, gwarantują zgodność z polskim ustawodawstwem.

enova365 – więcej niż ERP

enova365 to nie tylko funkcjonalność typowa dla systemów ERP. Oprogramowanie od polskiego producenta, wzbogacone zostało o dodatkowe moduły, takie jak:

  • CRM dostępny z poziomu aplikacji mobilnej. Dzięki niemu możesz zarządzać kontaktami z dostawcami i klientami;
  • funkcja Forkflow. Dzięki zróżnicowanym poziomom uprawnień, każdy pracownik ma szybki dostęp do niezbędnej dokumentacji firmowej;
  • technologia OCR. Technologia oparta na sztucznej inteligencji, pozwala na automatyzację obiegu dokumentów. Dzięki niej sczytasz i wprowadzisz do systemu dane z dowolnych dokumentów, w tym faktur VAT;
  • panele dla menadżerów i pracowników. To krótsze kolejki do działu kadr. Dzięki nim, pracownik może m.in.: złożyć i uzyskać zatwierdzanie wniosków urlopowych, wymianę dokumentacji oraz szybką wymianę informacji między pracownikami a ich przełożonymi.

Praca hybrydowa – dlaczego nie?

ERP enova365 – wszystko czego potrzebujesz dostępne jest w chmurze. Wystarczy dostęp do dowolnego urządzenia i sieci internetowej.

enova365 – system ERP w Twoim smartfonie

To co wyróżnia system ERP enova365 to nowoczesny i intuicyjny interfejs, dzięki któremu codzienne korzystanie z dostępnych narzędzi staje się o wiele prostsze i przyjemniejsze.

enova365 nie ma ograniczeń.

Poza klasyczną wersją okienkową, producent oferuje możliwość korzystania z systemu z poziomu przeglądarki internetowej oraz aplikacji mobilnej, co w połączeniu z błyskawiczną synchronizacją danych między urządzeniami, pozwala na zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie.

enova365 – lider polskiego rynku ERP

Producent oprogramowania enova365, czyli firma Soneta, to polskie przedsiębiorstwo, które od ponad 20 lat technologicznie wspiera działanie polskich przedsiębiorstw.
O renomie firmy świadczą liczby. Z autorskich rozwiązań producenta korzysta na co dzień ponad 16 000 zadowolonych klientów.

enova365 w DPS Systems

Ponad 16 lat doświadczenia w dostarczaniu oprogramowania i integracji systemów oraz kompetentny zespół handlowo-wdrożeniowy, czyni z DPS Systems pewnego partnera biznesowego.

Szeroki wachlarz oferowanych rozwiązań, na który składają się systemy ERP od czołowych polskich producentów oraz zespół doświadczonych programistów, pozwoli na stworzenie i wdrożenie rozwiązania, które zoptymalizuje procesy zachodzące wewnątrz Twojej firmy.

Technologia wspiera biznes – DPS Systems pomoże Ci wybrać właściwe narzędzia.
Będziemy Ci towarzyszyć w procesie wyboru, wdrożenia i udzielimy Ci powdrożeniowego wsparcia.

Wypełnij formularz jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat narzędzi i współpracy
    Skontaktuj się z nami

    Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
    wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.