enova365 - oficjalny dystrybutor | DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

enova365 system ERP w Twoim smartfonie

To co wyróżnia system ERP enova365 to nowoczesny i intuicyjny interfejs, dzięki któremu codzienne korzystanie z dostępnych narzędzi staje się o wiele prostsze i przyjemniejsze.

Poza klasyczną wersją okienkową, producent oferuje możliwość korzystania z systemu z poziomu przeglądarki internetowej oraz aplikacji mobilnej, co w połączeniu z błyskawiczną synchronizacją danych między urządzeniami, pozwala na zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie.

Modułowa budowa, różnorodne, dostosowane do potrzeb użytkownika pakiety oraz atrakcyjne licencjonowanie, czynią z oprogramowania enova365 uniwersalny system ERP, który spełni oczekiwania wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich profilu czy wielkości.

enova365 – coś więcej niż system ERP

enova365 to nie tylko funkcjonalność typowa dla systemów ERP. Oprogramowanie od polskiego producenta wzbogacone zostało o dodatkowe moduły, takie jak dostępny z poziomu aplikacji mobilnej system CRM, stanowiąca integralną część całego ekosystemu, funkcja workflow, czy oparta o sztuczną inteligencję technologia OCR, który automatyzuje sczytywanie danych z dowolnych dokumentów, w tym faktur VAT.

Ciekawym rozwiązaniem są również specjalne panele dla menadżerów i pracowników, których zadaniem jest skrócenie kolejek do działu kadr. Pozwalają one m.in. na składanie i zatwierdzanie wniosków, w tym urlopowych, oraz szybką wymianę informacji i dokumentacji między pracownikami a ich przełożonymi.

enova365 – ERP dopasowany do potrzeb Twojej firmy

Modułowa budowa i elastyczny sposób licencjonowania sprawia, że oprogramowanie enova365 idealnie odnajdzie się w każdym sektorze biznesu: od biur rachunkowych, poprzez sektor małych i średnich przedsiębiorstw i instytucje publiczne, aż po duże zakłady produkcyjne i usługowe.

Trzon systemu stanowią moduły, które uwzględniają główne obszary działania przedsiębiorstwa. Wraz z nowymi potrzebami wynikającymi z rozwoju firmy, ekosystem rozszerzyć można o niezbędne funkcjonalności oraz dodatkowe stanowiska i uprawnienia.

enova365 – lider polskiego rynku ERP

Producent oprogramowania enova365, czyli firma Soneta, to polskie przedsiębiorstwo, które od niemal 20 lat dostarcza rozwiązanie informatyczne polskim przedsiębiorstwom.

O jego renomie świadczą liczby: z autorskich rozwiązań marki Soneta korzysta na co dzień 16 000 zadowolonych klientów.

enova365 w DPS Software

To co wyróżnia DPS Software to ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań IT polskim przedsiębiorcom. Nie jesteśmy wyłącznie dystrybutorem – doświadczony zespół wdrożeniowców i programistów oraz szereg praktycznych szkoleń z obsługi systemu to gwarancja wsparcia na każdym etapie korzystania z oprogramowania: od jego zakupu, poprzez wdrożenie, aż po bieżące wsparcie techniczne.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu