enova365 Praca Hybrydowa - DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania / enova365 Kadry, płace, HR

enova365 Praca Hybrydowa

Moduł Praca Hybrydowa enova365 powstał w odpowiedzi na potrzeby obsługi zwiększającego się w przedsiębiorstwach udziału pracy rozproszonej. Dostępne jest jako element kompleksowego systemu ERP enova365 lub jako samodzielna aplikacja wspierająca codzienną pracę.

Pozwala skutecznie zarządzać i delegować zadania oraz śledzić postępy pracy i projektów. Można wykorzystywać go w zespołach realizujących pracę stacjonarnie oraz w modelu zdalnym, kiedy pracownicy nie maja ze sobą bezpośredniego kontaktu. Dzięki swojej przejrzystej i hierarchicznej budowie, w łatwy sposób pozwala pracownikowi odnaleźć się w strukturze zadań oraz pomaga w sprawnym i skutecznym raportowaniu pracy.

Pracuj bezpiecznie i zwiększ efektywność.
Zarządzaj czasem pracy i projektami w modelu zdalnym.

 

praca-hybrydowa-enova365 10
Funkcjonalność samodzielnego produktu - nie musisz wdrażać ERP
Czas wdrożenia - moduł gotowy do pracy, bez dodatkowej konfiguracji
Komfort pracy - interfejs dostosowany do pracy na każdym urządzeniu
Ekonomiczne rozwiązanie - jedno narzędzie do zarządzania pracą

Zarządzanie zadaniami i projektami w jednym programie

System do organizowania i monitorowania pracy zdalnej i pracy rozproszonej.

 • Poznaj nowość od enova365 – moduł Praca Hybrydowa, który dostępny jest w instalacji z pozostałymi funkcjonalnościami systemu lub jako samodzielne narzędzie.
 • Jeśli chcesz zorganizować pracę zdalną w Twojej firmie – nie potrzebujesz całego systemu ERP, tylko jednej funkcjonalności.
 • Zarządzaj zadaniami i projektami w jednym programie, oszczędzaj czas i kontroluj przebieg procesu.
praca-hybrydowa-enova365-7

Zalety modułu enova365 Praca Hybrydowa:

 • Wsparcie Pracy rozproszonej – moduł wspiera organizację pracy firm na każdym poziomie. Działaj w oparciu o pracę zadaniową, którą otoczono przydatnymi funkcjonalnościami
 • Koordynowanie zadań wieloetapowych – spójrz na aktywności z szerszej perspektywy – zadania prezentowane w formie pozwalają na lepszą organizację pracy. Rozwiń Pakiet Prac i zobacz podpięte pod nią Grupy Zadań, po rozwinięciu Grupy Zadań sprawdź składające się na nią Zadania.
 • Delegowanie, kontrola stanu wykonania i rozliczanie zadań – całościowa historia pracy nad projektem pozwala w łatwy sposób delegować zadania i sprawnie komunikować. Zobacz jak przydzielone Tobie działania wpływają na realizację wizji projektu. Wszystkie dane są w jednym miejscu i każdy wie co ma zrobić.
 • Ewidencjonowanie czasu pracy – łatwa ewidencja czasu poświęconego na działania pozwala w prosty sposób raportować codzienną pracę.
 • Raportowanie – pierwszy poziom raportowania to dostępne listy z możliwościami filtrowania np. lista Organizacja Pracy (zawiera wszystkie zadania) czy lista Rejestr czasu (zawiera listę zarejestrowanych czasów pracy).
praca-hybrydowa-enova365-5

Funkcjonalności modułu enova365 Praca Hybrydowa:

 •  Moje aktywności – w zakładce znajdują się zadania, które przydzielono do konkretnego użytkownika. Usystematyzowane jest w formie drzewa, tak aby wiedzieć szczegóły i wytyczne poszczególnych zadań. Użytkownik widzi wszystkie swoje zadania oraz te, które przypisane są do jego zespołu. Z poziomu listy Moje aktywności przechodzi się do wykonywania poszczególnych zadań.
 •  Organizacja pracy – możesz zobaczyć wszystkie zadania zarejestrowane w systemie, nie tylko jako wykonujący.
  W zakładce zobaczysz aktualny poziom realizacji poszczególnych projektów.
 • Czas realizacji – w zakładce znajdziesz też informację na temat czasu, którego potrzebują Twoi pracownicy, aby zakończyć zlecony projekt. Dzięki temu masz wgląd w czas, który został zaplanowany na wykonanie danego zadania, a także ilość czasu, który już poświęcono na zleconą pracę. Reaguj na bieżąco na postępy w projektach.
  W prosty sposób wprowadzaj dane dotyczące czasu realizacji zadań, używaj stopera do rejestracji czasu pracy. Czas, który potrzebny jest do wykonania konkretnego zadania, możesz także wprowadzić ręcznie. Sprawdzaj ile czasu zajęły Ci poszczególne zadania, a także ile łącznie w danym dniu poświęciłeś na pracę.
 • Historia zmian – możesz sprawdzić ostatnie modyfikacje w zadaniach, na tej podstawie możesz rejestrować swój czas pracy.

 

 

praca-hybrydowa-enova365-3

Rozszerz funkcjonalność.
Praca Hybrydowa w Pulpitach.

Funkcjonalność enova365 Praca Hybrydowa w Pulpitach pozwala Pracownikowi na podgląd zadań (wraz z ich opisem), które zostały mu oddelegowane. To narzędzie, które wspiera pracę zdalną, czyli tę wykonywaną poza siedzibą firmy. Sprawdza się także w pracy rozproszonej, gdzie uczestnicy grupy projektowej nie spotykają się osobiście.

Funkcjonalność enova365 Praca Hybrydowa w Pulpitach:

 • wgląd w przydzielone przez przełożonego lub współpracowników zadania,
 • podgląd w szczegółowy opis zadania,
 • sprawdzenie terminów i deadlinów na wykonanie zadania,
 • zmiana statusu zadania np. na wykonane,
 • możliwość dodawania uwag i komentarzy do zadania,
 • rejestrowanie czasu pracy poświęconego na dane zadanie,
 • możliwość dołączania załączników.
praca-hybrydowa-enova365-8

„Praca Hybrydowa enova365 to rozwiązanie dla każdej firmy, która chce mieć kontrolę nad rozliczeniem kosztów projektów”
– Katarzyna Ceyza, DPS Systems.

 

Dowiedz się więcej o korzyściach wdrożenia modułu Praca hybrydowa enova365 w branży produkcyjnej.

 

Oglądaj ERPresso o wdrożeniu

 

Czytaj o wdrożeniu

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.