Handel i Magazyn - DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

System ERP Handel i magazyn

Wdrożenie systemu ERP eliminuje wszelkie problemy, które na co dzień występują w obszarze handlu, dystrybucji i magazynowania, zarówno w sprzedaży stacjonarnej jak i internetowej.

Oprogramowanie dedykowane działom handlowym to gwarancja, że do klienta końcowego zawsze trafi odpowiedni towar, pozycje których nie ma realnie w magazynie nie trafią do dystrybucji i żaden z produktów nie zostanie sprzedany po niższej cenie mimo zakończonej promocji.

System ERP w obszarze handlu, sprzedaży i magazynowania, to gwarancja pełnej kontroli nad asortymentem.

System ERP do sprzedaży

System ERP to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa zajmującego się handlem, niezależnie od wybranego sposobu dystrybucji.

Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z urządzeniami fiskalnymi i pozwala na integrację zarówno z platformami B2B jak i sklepami internetowymi e-commerce.

Specjalne lejki sprzedażowe pozwalają na analizowanie nie tylko wyników sprzedażowych, ale również źródeł które je generują. Dodatkowy moduł CRM pozwala na zarządzanie relacjami z klientami i kontrahentami.

System ERP Handel i Magazyn korzyści:

 • Pełna automatyzacja procesu sprzedaży i zakupu
 • Synchronizacja stanów magazynowych w czasie rzeczywistym
 • Rozbudowane mechanizmy rozliczeń z kontrahentami
 • Kompatybilność z systemami fiskalnymi
 • Obsługa kodów QR i drukarek do etykiet
 • Dostęp z poziomu aplikacji mobilnych
 • Moduł CRM do zarządzania relacjami z klientami
 • Obsługa magazynu wysokiego składowania (WMS)
 • Znakowanie miejsc paletowych
 • Śledzenie kilometrówki
 • Integracja z platformami B2B i platformami e-commerce

Mobilny system ERP dla handlu i magazynu

Dedykowany handlowi i magazynowaniu system ERP wyposażono w szereg narzędzi mobilnych. Mobilny handel to idealne rozwiązanie dla handlowców pracujących w terenie.

Dostępna z poziomu smartfona aplikacja pozwala na wystawienie zamówienia i przesłania go do centrali, przeglądanie nierozliczonych faktur, przyjmowanie płatności oraz drukowanie faktur i dokumentów KP.

Mobilny magazyn

Aplikacja dedykowana magazynom pozwala na wykonanie operacji wydania, przyjęcia, realizacji zamówienia, przesunięcia MM, inwentaryzację oraz lokacje i relokację towaru w magazynie.

Narzędzie obsługuje kody QR i znakowanie miejsc paletowych oraz pozwala na drukowanie etykiet. Mobilna wersja modułu CRM pozwala na zarządzanie relacjami z klientem z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.