Kartka z kalendarza: 9 czerwca - Ogólnopolski Dzień Księgowego. - DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Finanse i księgowość

Kartka z kalendarza: 9 czerwca – Ogólnopolski Dzień Księgowego.

dzień ksiegowego

Kartka z kalendarza: 9 czerwca – Dzień Księgowego.

W imieniu DPS Systems, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom działów księgowych, doceniając ich kluczową rolę w istnieniu każdej organizacji.

Dzień Księgowego to również istotna data w kalendarzu naszej firmy, która na co dzień zajmuje się dostarczaniem rozwiązań usprawniających procesy finansowo-księgowe.

Dzień Księgowego – data ta nie jest przypadkowa.

Powstanie zawodu księgowego sięga XIX wieku i jest ono mocno związana z rewolucją przemysłową. Dzień Księgowego w Polsce związany jest z powstaniem w dn. 9.06.1907 r. Związku Buchalterów w Warszawie. W 1926 r. został on przekształcony w Związek Księgowych w Polsce, który po raz kolejny w 1946 r. został przekształcony w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, i przetrwał do dziś.
Obecnie Stowarzyszenie posiada aż 26 oddziałów terenowych w całej Polsce – zrzeszając nie tylko księgowych, ale również wszystkie zawody pokrewne, takie jak doradca podatkowy, biegły rewident i audytor.

Sprawdź jak wspierać pracę księgowych w obliczu kolejnych zmian Polskiego Ładu.
Tylko teraz skorzystaj z rabatu >

Z enova365 pomagamy firmom i wspieramy księgowych w ich pracy.

Usprawnij procesy księgowe z DPS Systems

    Skontaktuj się z nami

    Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
    wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.