DocuWare DMS - zarządzaj dokumentacją firmową | DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

DocuWare – zarządzanie dokumentami i automatyzacja przepływu pracy.

DocuWare to oprogramowanie pozwalające na cyfryzację procesów związanych z zarządzaniem dokumentami, a co za tym idzie usprawniające pracę firmy.

Wybierz DocuWare – zautomatyzuj przepływ pracy, zoptymalizuj obieg dokumentów (DMS) i bezpieczne zarządzaj treścią (ECM).

 

DocuWare – biuro bez papieru

Cyfrowy obieg dokumentów, który oferuje oprogramowanie DocuWare, pozwala na całkowitą eliminację papierowych wersji dokumentów z firmy. Poza cyfryzacją, technologia sztucznej inteligencji OCR zapewnia automatyzację procesów związanych z pracą nad dokumentami. Dzięki niej, system sam rozpoznaje zawarte w treści dokumentu informacje, takie jak NIP, kwoty netto i brutto, terminy płatności i nie tylko.

Najważniejsze procesy obsługiwane przez DocuWare:

  • Obsługa rozrachunków z dostawcami i inne procesy finansowe
  • Przydzielanie zadań i budowanie procesów pracy
  • Zawieranie umów sprzedaży
  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą i procesami kadrowymi
  • Cyfrowa archiwizacja dokumentów
  • Powiadomienia e-mail dla pracowników

DocuWare – efektywne zarządzanie firmą

Cyfryzacja dokumentów to nie tylko brak papieru w firmie, ale również skuteczne i przede wszystkim efektywne zarządzanie. DocuWare to narzędzie do elektronicznego obiegu dokumentów, które wspomoże procesy kierownicze zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i w dużych firmach. Dostęp do dokumentów z dowolnego urządzenia z łączem internetowym wpływa na wydajność pracy zdalnej, komunikację między oddziałami firmy, czy dostępnością niezbędnych informacji podczas spotkań z klientami i partnerami

DocuWare - korzyści z wdrożenia. Cyfrowy obieg dokumentów i faktur, e-teczka pracownicza dla HR. Biuro bez papieru.

DocuWare – automatyczny przepływ pracy

Oprogramowanie DocuWare oferuje automatyczny przepływ pracy, czyli tzw. system workflow. Intuicyjna, oparta o system “push and drop” funkcja pozwala przydzielać zadania na każdym etapie pracy: od wprowadzenia dokumentu do obiegu, aż po jego ostateczną akceptację. Dostęp do DocuWare poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną czyni z programu świetne narzędzie do łączenia rozproszonych zespołów. Niezależnie od miejsca pracy, pracownicy w prosty sposób mogą wymieniać się niezbędnymi dokumentami oraz zawartymi w nich informacjami, dowolnie je edytując i dodając odpowiednie adnotacje. System natychmiastowych powiadomień sprawia, że żadne zadanie do wykonania nie umknie uwadze pracownika.

Klienci DocuWare. Wdrożenie, opinie, oceny.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu