DocuWare - oficjalny dystrybutor | DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

DocuWare Twoje wirtualne biuro bez papieru

DocuWare to innowacyjne oprogramowanie, które pomaga wyeliminować papierowe dokumenty z codziennych procesów zachodzących w firmie.

System wyposażono został w szereg narzędzi optymalizujących zadania związane z zarządzaniem dokumentów i przepływem pracy, których podstawę stanowi technologia optycznego rozpoznawania znaków (OCR).

Twoje wirtualne archiwum dokumentów

Technologia OCR umożliwia rozpoznawanie znaków na dokumentach dostarczonych w dowolnym formacie m.in. w postaci zdjęcia wykonanego za pomocą smartfona, otrzymanej od kontrahenta fakturze w formacie PDF, czy skanu wykonanego z papierowej wersji faktury.

Poza rozpoznawaniem znaków, DocuWare automatycznie przypisuje odpowiednie wartości do zdefiniowanych danych. Rozwiązanie to umożliwia stworzenie w pełni cyfrowych wersji dokumentów wraz z ich automatyczną cyfryzacją, opartą o inteligentne indeksowanie.

DocuWare dla kadr – e-teczki pracownicze

Technologia OCR pozwala na tworzenie cyfrowych wersji dokumentów pracowniczych i zakładanie w pełni zgodnych z prawem e-teczek. Rozwiązanie to skraca obowiązek przechowywania dokumentów z 50 do 10 lat.

Oszczędność wynikająca z braku konieczności archiwizacji papierowych dokumentów szacowana jest nawet na 130 milionów w skali roku. E-teczki pracownicze zapewniają łatwy dostęp do niezbędnych akt oraz niwelują możliwość utraty lub zniszczenia dokumentów.

Cyfrowy obieg faktur – integracja z systemem ERP

Integracja oprogramowania DocuWare z dowolnym systemem klasy ERP umożliwia pełną cyfryzację procesów handlowych. DocuWare pozwala na rejestrację dostarczonej w dowolnym formacie faktury, która w kolejnych krokach automatycznie trafi do systemu ERP.

System ERP zaksięguje zatwierdzone w DocuWare kwoty, co niweluje możliwość popełnienia błędu przy ręcznym wprowadzaniu danych. Automatyzacja całego procesu pozwoli przyśpieszyć wszelkie procesy decyzyjne w firmie.

DocuWare w DPS Software

DocuWare w DPS Software to przede wszystkim możliwość rozwoju zarządzania dokumentami i stworzenie oprogramowania dostosowanego do procesów zachodzących w firmie. Stworzyliśmy autorską integrację środowiska DocuWare z dowolnym systemem ERP, która pozwala na pełną cyfryzację i automatyzację działu księgowego.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.