DPS SmartPrinter - DPS Systems
Ciasteczka

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie jak również dostarczenia użytkownikowi spersonalizowanych treści marketingowych oraz reklam. Dowiedz się więcej

Rozwiązania

DPS SmartPrinter

 

DPS SmartPrinter to wielofunkcyjna aplikacja umożliwiająca generowanie, przetwarzanie i zarządzanie raportami. Składa się ona z trzech projektów, każdy pełniący kluczową rolę w procesie generowania raportów.

 

 

produkty-wlasne-dps-systems-SmartPrinter-scaled

SmartPrinter.Admin – to interfejs administratora, który działa w tle systemu (tray) i dostarcza szereg ważnych funkcji. W jego menu znajdują się:

  • Formularz konfiguracji drukarek, gdzie administrator może dostosować ustawienia drukarek.
  • Formularz konfiguracji raportów, pozwalający na dostosowanie parametrów raportów do indywidualnych potrzeb.
  • Formularz z zadaniami, gdzie można zarządzać zadaniami, w tym ich modyfikacją i usuwaniem.
  • Formularz logów, umożliwiający wgląd w zapisane logi.
  • Formularz ustawień pozwala dostosować ustawienia bazy danych, określić domyślną ścieżkę zapisu plików oraz uzyskać podstawowe informacje o aplikacji.
produkty własne dps systems SmartPrinter 1

SmartPrinterService (Usługa Windowsowa) – to kluczowy element systemu. Nasłuchuje on na porcie i przyjmuje żądania dotyczące zadań. Poprzez wywołanie funkcji, tworzy nowe zadania z odpowiednimi parametrami i zapisuje je w tabeli. Obsługuje również zmiany statusu zadań poprzez endpoint „Modify”, gdzie aktualizuje status zadań na podstawie przekazanych danych.

SmartCRAdapter – jest odpowiedzialny za przetwarzanie zadań związanym z raportami stworzonymi w Crystal Reports. Nasłuchuje na innym porcie niż SmartPrinterService i przyjmuje zadania kryształkowe. Na podstawie otrzymanych parametrów generuje raporty i wywołuje odpowiednie akcje.

produkty własne dps systems SmartPrinter 2

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemów
wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.